SpotOn Retail 2025

Na drie dagen vol inspiratie en ontmoetingen zit Spot On Retail er weer op. De vakbeurs, die plaatsvond in het Autotron in Rosmalen op 9, 10 en 11 maart, trok veel enthousiaste bezoekers. Het evenement bood een bruisende sfeer en een uitgebreid aanbod van baby- en peuterproducten, wat zorgde voor waardevolle contacten tussen leveranciers en retailers.

Op zondagochtend bezocht BabyWereld de beurs al vroeg. Ondanks het mooie weer was het al snel druk en hing er een gezellige, ongedwongen sfeer. Zowel retailers als inkopers kwamen samen om de nieuwste collecties te ontdekken, inspiratie op te doen en direct inkopen te doen.

Een breed en gevarieerd aanbod

Spot On Retail staat bekend om het brede scala aan producten voor baby’s, dreumesen en peuters. De beurs bood dit jaar wederom een indrukwekkende selectie van distributeurs, waaronder Happy Horse en Jollein, JEP! Kids, Maison Colette, Mertex, DAM en GEbr. Simon. Bezoekers konden hier alles vinden wat ze nodig hadden, van knuffels en accessoires tot lifestyleproducten, allemaal onder één dak.

Innovatieve nieuwe exposanten

Deze voorjaarseditie stond ook in het teken van innovatie met veel nieuwe exposanten. Zo presenteerde Felix Europe biologische knuffels en toonde Koos Lifestyle de multifunctionele Play&Go opbergzak en speelmat. De schattige dierenknuffels en muizenhuizen van Maileg trokken veel aandacht, net als de trendy kinderbrillen van Maesy. Een bijzondere verrassing was Message in a Cuddle, met knuffels die kunnen praten, en Lodger, bekend om zijn zachte babykleding.

SpotOn Retail 2025

Vooruitblik: najaarseditie

Met deze succesvolle editie achter de rug kijkt Spot On Retail al vooruit naar de najaarseditie op 14, 15 en 16 september. De voorbereidingen zijn alweer in volle gang en ook dan belooft het weer een inspirerend evenement te worden.

Meer beursnieuws