
Een vrouw is zondagavond samen met een baby uit een woning in Ridderkerk gesprongen om te ontsnappen aan een man. De politie heeft een 35-jarige Rotterdammer aangehouden vanwege zijn betrokkenheid bij een mishandeling in de woning.
De politie kreeg rond 18.30 uur een melding van een mishandeling in een woning aan de Burgemeester de Gaaij Fortmanstraat. Toen agenten ter plaatse kwamen, wist de vrouw hun aandacht te trekken. Vervolgens sprongen de vrouw en de baby uit de woning om aan de situatie te ontkomen. Ze kwamen terecht in de bosjes en liepen daarbij lichte verwondingen op.
Verdachte aangehouden
De Dienst Speciale Interventies (DSI) deed daarna een inval in de woning. Aan de achterzijde van het pand, bij het balkon, werden onder meer een pet en kapotte tuinlampjes aangetroffen. De politie hield korte tijd later een 35-jarige man uit Rotterdam aan. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de mishandeling. Over de aanleiding en de precieze omstandigheden is nog niets bekend.
Bron: AD.nl – Beeld: iStock.com/Livinus
Meer nieuwsberichten
